نکات ضروری

نکات ضروری

نکات ضروری

پژوهشگران محترم جهت بالابردن سطح مطلوبیت همایش لطفا نکات زیر رعایت گردد.

1. در هنگام ثبت نام اطلاعات کامل فرم ثبت نام را بطور بسیار دقیق تکمیل نمائید.
توجه: از ثبت نام مجدد جدا" بپرهیزید. در صورت عدم دریافت ایمیل فعال سازی با دبیرخانه تماس حاصل نمائید. همکاران ما فورا" شما را در سامانه فعال کرده و می توانید با ایمیل و رمز عبور وارد سامانه شوید.

2. در هنگام آماده سازی مقاله جهت ثبت در سامانه، فرمت دقیق مقالات رعایت گردد. جهت تسهیل نمونه فونت مقاله بر روی وب سایت قرار داده شده است. خواهشمند است مقاله خود را قسمت به قسمت copy کرده و در فایل فرمت نمونه دریافت شده از سایت کنفرانس paste نمائید(فایل نهایی که ارسال می نمائید همان فایل فرمت باشد که مقاله خود را بر روی آن قرار داده اید).
نکته: به هیچ عنوان چکیده مقاله از فایل ارسالی اصل مقاله حذف نگردد.

3. در صورتیکه مقاله شما طبق نظر کمیته داوران نیاز به ویرایش داشت و یا خود شما قصد ویرایش آن را داشتید خواهشمند است برای توضیحات بیشتر در این خصوص با دبیرخانه تماس حاصل نمایید.
(توجه داشته باشید در صورتی که قصد ویرایش را دارید جدا" از ثبت مقاله جدید بپرهیزید. فایل مقاله اصلاحی را جایگزین مقاله قبلی بنمائید.)

4. در فایل مقاله ارسالی پس از نام نویسنده، وابستگی خود را به دانشگاه مد نظر خود حتما" ذکر نمائید.
توجه: در صورت قید نکردن مورد مذکور، دانشگاهها و مراکز علمی برای شخص امتیازی قائل نمی شوند و یا برای دانشجویان نمره ای اختصاص داده نمیشود.

5. در هنگام ثبت مقاله عنوان کامل مقاله را به همراه نام و نام خانوادگی سایر نویسندگان حتما قید نمائید. گواهی صادر شده برای مقاله بر طبق همین اطلاعات ثبت شده شما صادر می گردد(نه از روی فایل مقاله) در صورت عدم ثبت،  هیچ اعتراضی وارد نخواهد بود.

6. پرداخت هزینه ثبت نام فقط به روش آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب صورت می پذیرد.
بازدیدامروز خبر: 1
  
بازدید کل: 341

نام:
نام خانوادگی:
شماره تلفن:
متن:
کد تصویر:

5